Про новобудову МЖК Сім'я | Житловий комплекс | Україна

Вас вітає МЖК Сім'я!

Рівненський молодіжний жилий комплекс – надійна будівельна компанія, яка стабільно розвивається на ринку з 1993 року. Ми активно приймали участь у розбудові рідного Рівного разом з іншими будівельними компаніями та справедливо закріпили за собою передове місце в рейтингу надійних забудовників Західної України.

Наші переваги:

  • Знаємо побажання та потреби клієнтів. Ми завжди бережно та уважно ставимося до усіх побажань замовників.
  • Сучасна архітектура. Ми слідкували за тенденціями ринку, запроваджуємо нові архітектурні рішення.
  • Досвід і надійність. З гордістю заявляємо, що наш досвід – це перевага якою не просто пишаємося, це величезна робота по вдосконаленню.
  • Справедливі ціни. У своїй діяльності ми завжди орієнтуємось на співвідношення ціни та якості.

У 2020 році, наша будівельна компанія продовжує плідно працювати над створенням сучасних новобудов Рівного.

новобудова проект

Молодіжний житловий комплекс «Сім’я» – це комплекс комфорт-рівня в одному з популярних районів Рівного. Наш проект реалізований відповідно до новітніх європейських стандартів комфортного і доступного житла. Будинки зводиться з керамічної червоної цегли, утеплюється пінопластом та мінеральною ватою і має стандартні планування без надмірностей. Оздоблення, ремонт дозволяє швидко підготувати житло будь-якої площі.

Житловий комплекс «Сім’я» сподобається як молоді так і їхнім батьків. Ми гарантуємо високу якість забудови, новий підхід до планування квартир та розвинену інфраструктуру навколо. Для наших жителів облаштована територія з продуманими дитячими та спортивними майданчиками, мальовничими альтанками для відпочинку, озелененням, фонтанами та вимощеними доріжками з твердим покриттям. У дворі МЖК ви зможете радісно та безтурботно проводити вільний час з дітками, адже ми подбали про вашу безпеку та комфорт.

Купівля квартири в МЖК «Сім’я» зацікавить людей, для яких важливі зручність, безпека та розумне співвідношення “ціна – якість”.

Ми пропонуємо справедливі ціни за один квадратний метр готового житла. Сьогодні доступні однокімнатні – від 40 м2, двокімнатні – від 58 м2, трикімнатні – від 65 м2 та дворівневі – від 53 м2 варіанти. Всі квартири облаштовані великими кухнями, світлими кімнатами та практичними коридорами.

МЖК «Сім’я» розташований в затишному та сучасному мікрорайоні Рівного, яких має розвинену інфраструктуру. Неподалік комплексу розташовані АС «Чайка» та зупинки громадського транспорту, що дозволяє безперешкодно дістатися будь-якої точки міста та області. У пішохідній доступності знаходяться дитячий садочок, школа, ліцей, ТРЦ, супермаркети, спортивні зали, кафе та ресторани. Продумана внутрішня інфраструктура комплексу дозволить вести сучасний та комфортний спосіб життя.

Закрити меню