Новини | Акції | Знижки | "МЖК Сім'я" | дешеві квартири

Новини та акції

Психологія вибору та купівлі квартири

Новини

Процес обрання квартири в новобудові має багато складних і часто суперечливих моментів. Купивши квартиру можна одержувати задоволення від життя, а інколи  – відчути дискомфорт. Про психологічні особливості вибору житла далі.

При великій кількості альтернативних варіантів людина часто губиться у виборі. Згадайте себе в супермаркеті, коли ви купуєте, приміром, сир і на полиці п’ятдесят варіантів, замість двох-трьох. Складно обрати найкращий варіант, правда? Подібний психологічний стан з’являється при рішенні купити житло та початку його пошуку.

Первинне чи вторинне – вибір за вами!

Перший вибір, із яким стикаються охочі купити квартиру, стосується первинного чи вторинного ринку нерухомості. Якщо коротко, первинний ринок пропонує квартири у новобудовах, тобто «без історії». Вторинний – це купівля житла «з історією», тобто помешкання, де раніше жили інші власники (не виключно, що не одні).

Житло у новобудові вигідне у цьому плані тим, що там до вас ніхто не жив. Там не відбувалося якихось негативних подій, енергетика цієї квартири – «чиста». А при купівлі житла від попереднього власника впевненості у «чистій енергетиці» немає.

Звичайно, цю тему можна обговорити з попередніми власниками (продавцями), але ймовірність невелика, що вам розкажуть усю правду та подробиці. Також, зауважимо, що купівля квартири в новобудові, зазвичай, виключає сусідство з неблагополучними верствами населення.

Про психологічні особливості під час вибору квартири в новобудові

Купивши квартиру в новобудові можна одержувати задоволення від життя, а інколи – відчувати дискомфорт.  Причому останнє може викликати будь-що: невдалий вигляд з вікна, занадто високий чи низький поверх, брак чи надлишок квадратних метрів чи не зручна ванна кімната. Саме тому, при виборі житла потрібно складати перелік усіх побажань, враховувати темперамент, психотип, вік, фізичні можливості майбутніх мешканців апартаментів.

Поверх. За своєю природою, люди не пристосовані жити дуже високо. Так склалося історично. Для деяких людей проживання на верхніх поверхах може викликати страх, а панорама з вікна провокувати панічні атаки.

На верхніх поверхах висотних будівель, як правило, спостерігається вібрація, яку більшість практично не вловлює. Але організм деяких людей буде відчувати це у вигляді незрозумілого дискомфорту. На верхніх поверхах буде некомфортно жити пенсіонерам і людям похилого віку.

Натомість проживання на верхніх поверхах люблять молоді амбіційні люди, творчі особистості і лідери.  Для цих мешканців прекрасний вид з вікна, і розуміння, що над тобою ніхто не мешкає – викликає виключно позитивні емоції та сприяє розвитку творчих та лідерських навиків.

Водночас, на нижніх поверхах буде погано жити людям, які можуть відчувати весь тягар того, що знаходиться над головою – залізобетону, меблів та зрештою – інших людей. Це може псувати настрій власників протягом тривалого часу. Однак, це ідеальний варіант для людей пенсійного та літнього віку. У випадку коли ліфт не працює, їм не доведеться підніматися вгору, і вони не відчуватимуть будь-якого дискомфорту.

Цікавим є той факт, що багатьом жінкам видається, що чим вище розташована квартира, тим вона є просторішою. А чоловікам – навпаки квартири на високих рівнях видаються більш тісними.

Планування квартири. У цьому питанні є дослідження, щодо відмінностей для екстравертів та інтровертів.

Екстравертам краще мати простору кімнату або вітальню. Найкраще для людей з таким складом особистості буде відкрите планування квартир у новобудові, наприклад, квартири-студії. Інтроверту ж непогано було б мати в квартирі «власний куточок», наприклад, кабінет або окрему кімнату, де можна усамітнитися.

Психологи також проводили дослідження, результати якого показали, що екстравертам подобається, коли вікна виходять на відкритий простір, наприклад: поле, площу, парк і т.д.. Інтроверти віддають перевагу варіантам, коли візуально чимось захищені: лісосмугою, гірськими пагорбами, іншими будинками тощо.

У МЖК «Сім’я» у Рівне ви знайдете ідеальний для себе варіант. Ми пропонуємо житло в ЖК комфорт-рівня, де гармонійно поєднані європейські стандарти, нові архітектурні рішення та справедливі ціни.

Новобудова налічує 11-ть поверхів та складається з 6-ти секцій. Екстер’єр має сучасний та стильний вигляд, який доповнює продуманий внутрішній двір будинку. Житловий комплекс МЖК в Рівному будується за новітніми технологіями з червоної керамічної цегли товщиною 51 см., що забезпечить відмінну шумоізоляцію, надійність та довговічність.

Сьогодні доступні однокімнатні – від 40 м2, двокімнатні – від 58 м2, трикімнатні – від 65 м2 та дворівневі – від 53 м2 варіанти. Всі квартири облаштовані великими кухнями, світлими кімнатами та практичними коридорами. Це простір, який ви легко можете оформити у будь-якому стилі, відповідно до своїх смаків та психологічних особливостей.

При виборі квартири враховуйте також власні психологічні особливості та усіх членів сім’ї, які проживатимуть з вами. І тоді ваше життя в квартирі МЖК «Сім’я» стане спокійним та комфортним.

Ми працюємо в режимі онлайн, консультуємо по телефону, оглянути житло – за попереднім записом.

Наші контакти:

Адреса МЖК «Сім’я»: м. Рівне, вул. Гайдамацька (колишня Струтинської) 13 б

Тел. моб. (097) 847 4730

ФБ: https://www.facebook.com  

Інстаграм: https://www.instagram.com

Квартири комфорт-рівня – основна тенденція 2021-2023 років в Україні

Новини

2021 рік – будівельна галузь України зазнає помітних змін, які будуть наближені до європейських стандартів. Також, очікується незначне подорожчання  первинних об’єктів, однак не всіх типів. Вартість квадратного метру, як і раніше, буде визначатися якісними характеристиками новобудови, а також категорією житла.

Згідно з прогнозами на поточний рік, ціни на новобудови у Рівному будуть відповідати чисельності попиту та якості об’єктів. Сьогодні існує тенденція до створення нових форматів житла та відмова від проектування так званих «масових будівель». Все частіше забудовники пропонують нові концепції житла, поліпшення технологій будівництва, створення необхідних об’єктів інфраструктури.

Новобудови категорії «комфорт» стають все більш затребуваними серед рівнян. Саме цей тип житла сьогодні набуває сучасних європейських рис, надаючи майбутнім мешканцям повноцінно комфортний простір, обладнаний за останніми тенденціями.

Як визначити клас новобудови?

У різноманітті категорій та видів житла, якщо ти не експерт, досить складно розібратися. Міністерство фінансів України підготувало своєрідну шпаргалку для потенційних покупців, яка допоможе розібратися, чим же відрізняються між собою популярні класи нерухомості.

Перший класифікатор (2006 року) передбачав 90 критеріїв оцінки житла в новобудовах. Але недосвідчених інвесторів це лише збивало з пантелику. До того ж, з часом з’являлися будівельні матеріали і технології, яких не було в списку вимог.

У 2016 році була запропонована нова класифікація. Вона включає 4 класи житлової нерухомості: економ, комфорт, бізнес і преміум. Втім, в законодавстві цей поділ поки що не закріплений. Під час вибору та купівлі квартири в Рівному, пам’ятайте, чим вищий клас, тим дорожче коштує в ньому квадратний метр.

Житло класу «комфорт»: європейський компроміс

Клас «комфорт» – це проміжний між невибагливим бюджетним житлом і дуже дорогим бізнес-класу.

Серед переваг житлових комплексів класу «комфорт» — продумане планування квартир, близькість до зупинок громадського транспорту, якісні будматеріали і доглянута прибудинкова територія.

Квартири в ЖК комфорт-класу досить просторі: площа однокімнатної квартири стартує від 35 м2, стелі — від 2,7 м. Планування може включати гардеробні, комори для зберігання велосипедів та дитячих колясок. У кожному помешканні є мінімум один балкон або лоджія, найчастіше засклені.

Вигідно купити квартиру у Рівне комфорт-рівня ви можете в МЖК «Сім’я». Новобудова знаходиться поблизу ТРЦ «Чайка» на вул. Гайдамацька, 13б (колишня Струтинської). У проєкті гармонійно поєднані європейські стандарти, сучасні технології, екологічність та продумана інфраструктура. Ми пропонуємо зручне планування квартир, без надмірностей: великі кухні, світлі кімнати та функціональні коридори. Сьогодні доступні однокімнатні – від 40 м2, двокімнатні – від 58 м2, трикімнатні – від 65 м2 та дворівневі – від 53 м2 варіанти.

Відмінні ознаки ЖК комфорт-класу:

 • Монолітно-каркасна або цільна кладка, дозволені матеріали — цегла, керамо і газоблоки. Новобудова МЖК «Сім’я» зведена з червоної керамічної цегли товщиною 51 см. Перекриття – збірні залізобетонні плити. Покрівля: плоска рулонна, тришарова.
 • У ЖК комфорт-класу можна придбати багаторівневі апартаменти, квартири на 4 і більше кімнат. Вже сьогодні можна купити дворівневі квартири в МЖК, мінімальна площа яких 53 м2.
 • Доступність лікарень, шкіл, дитячих садків, магазинів, аптек. Ці об’єкти також можуть бути розташовані на перших поверхах ЖК. Поблизу нашої новобудови у пішохідній доступності – дитячий садочок, школа, ліцей, ТРЦ, супермаркети, спортивні зали, кафе та ресторани.
 • Наявність зупинки наземного транспорту в 5-15 хвилинах ходьби від будинку. Новобудова МЖК знаходиться у затишному та сучасному районі Рівного – мікрорайоні Північний. Неподалік від будинку АС «Чайка» та зупинки громадського транспорту.
 • Територія може бути відкритою або закритою, але в будинку обов’язково повинні бути встановлені домофони. Територія МЖК є закритого типу. Цілодобово ведеться відеоспостереження.
 • На території повинні бути обладнані зони відпочинку, спортивні майданчики. У дворі ЖК «Сім’я» облаштовані продумані дитячі та спортивні майданчики, зроблені мальовничі альтанки для відпочинку, озеленення, фонтани та вимощені доріжки з твердим покриттям.
 • Кількість паркомісць — не менше 40% від числа квартир в будинку. Поблизу новобудови спеціальна територія для паркування, а також можна придбати індивідуальні гаражі.

Сьогодні близько 50-55% рівнян віддають перевагу новобудовам комфорт-рівня, спроектованим за європейською концепцією. Це чудова тенденція для системної розбудови міста Рівного та створення якісних умов для комфортного, гармонійного життя мешканців житлового комплексу.

Детальну інформацію можете дізнатися у наших менеджерів за конт.тел. (097) 847 4730.

Ми працюємо в режимі онлайн, консультуємо по телефону та за попереднім записом.

Тренди в українському будівництві: основні тенденції в архітектурі та будівництві

Новини

Новобудови – завжди виклик сьогоденню, гонитва за унікальністю і пошуком креативних архітектурних рішень. Нове десятиліття обіцяє бути цікавим та конкурентним в сфері первинної нерухомості.

Сьогодні на ринку нерухомості диктують умови 5 основних чинників: екологічність, інфраструктурний напрямок, клієнтоорієнтованість та новітні тенденції в будівництві та архітектурі. Про останнє детальніше.

Редевелопмент промислових зон

Редевелопмент – це процес перепрофілювання об’єкта нерухомості під новий напрямок. Зазвичай це занедбані промислові території, які перероблюють на сучасний або житловий простір, як правило, буває двох видів:

 • існуючі будівлі на промислової території не зносяться, а тільки реконструюються і перепрофілюються
 • проводиться повний або частковий демонтаж будівель і споруд на території промзони, а на їх місці будуються нові об’єкти нерухомості

Процес редевелопмента промзон значно складніше, ніж девелопмент неосвоєних територій. Однак, це не зупиняє великі компанії братися за граціозні проєкти. Цей тренд прийшов до нас із Західної Європи. Саме там вперше почали перепрофілювати занедбані склади, фабрики і корабельні доки під сучасні квартали, арт-галереї та бізнес-кластери.

Реновація важлива для міського середовища, оскільки покращує архітектурний вигляд району, сприяє розвитку транспортної та комерційної інфраструктури. Один з найзнаменитіших столичних проєктів – створення на покинутому Дарницькому шовковому комбінаті арт-заводу «Платформа».

Житло в передмісті або віддалено від центру – не компроміс, а гідна альтернативна

Період пандемії вносить помітні корективи у галузь первинного будівництва. Карантин змусив людей переглянути свої погляди на житло та вибір району. Все більше людей обирають квадратні метри поблизу парків, лісів, на окраїні міста. Сьогодні це не компроміс бажань та можливостей, а гідна альтернатива квартири в центрі.

У цьому варіанті також важливим пунктом є внутрішня інфраструктура житлового комплексу. Інвесторів та покупців цікавлять пропозиції з розвиненою внутрішньою інфраструктурою: затишними внутрішніми дворами, ландшафтним дизайном, закритими дитячими та спортивними майданчиками.

МЖК «Сім’я» – ідеальний варіант для людей, які люблять затишок, тихий відпочинок з родиною неподалік дому та цінують красу. Продумана внутрішня інфраструктура комплексу, дозволить мешканцям вести сучасний та комфортний спосіб життя. У внутрішньому дворі облаштовані зручні  та безпечні дитячі та спортивні майданчики, мальовничі альтанки для відпочинку, зелені насадження, фонтани та вимощені доріжки з твердим покриттям. Тут ви завжди зможете радісно та безтурботно проводити вільний час з дітками та друзями.

Оригінальність архітектурних рішень

У 2020  році однакові блокові будинки вважаються поганим тоном. Динамічні фасади, химерні форми будівель, асиметричність, вертикальне озеленення – так забудовники намагаються урізноманітнити свої проекти, зробити їх впізнаваними.

Сьогодні популярними залишаються скандинавський стиль, конструктивізм і фьюжн. І навіть в тих житлових комплексах, архітектурний концепт яких не може похвалитися оригінальністю, забудовники намагаються урізноманітнити зовнішній вигляд будівель і створити атмосферу комфорту, стилю та ненав’язливості.

Новобудова «Сім’я» в Рівному виконана у жовто-помаранчевих та сіро-синіх кольорах, які створюють атмосферу затишку та комфорту. Геометричні форми та функціональні балкони надають ЖК динаміки та стилю, а продуманий внутрішній двір лаконічно доповнює архітектурний ансамбль.

Ергономічні планування

Великі нефункціональні коридори, крихітні кухні, прохідні кімнати поступово відходять у минуле. Ергономічність і комфорт – головні орієнтири XXIст., якими керуються забудовники при створенні планувань. Нове житло незалежно від кількості квадратних метрів має бути максимально функціональним і зручним для життя.

Новобудова МЖК в Рівне  – це 11-ти поверховий будинок, що складається з 6-ти секцій. Сьогодні доступні однокімнатні – від 40 м2, двокімнатні – від 58 м2, трикімнатні – від 65 м2 та дворівневі – від 53 м2 варіанти. Всі квартири облаштовані великими кухнями, світлими кімнатами та практичними коридорами. Це простір, який ви легко можете оформити у будь-якому стилі.

Тож, обираючи житло варто враховувати сучасні тенденції в архітектурі та дизайні. Адже майбутній житловий комплекс – це не лише квадратні метри та стіни, а стиль життя, який ви визначаєте на наступні десятиліття.

Більше про наші пропозиції в МЖК «Сім’я» розкажуть наші менеджери, які працюють онлайн, консультують по телефону та показують всі варіанти  – за попередньою домовленістю.

Наші контакти:

Адреса: м. Рівне, вул. Гайдамацька (колишня Струтинської) 13 б.

Конт.тел. (097) 847 4730

Графік роботи:

Пн.–Пт.: 08:00–18:00

Сб.: 09:00–18:00

Нд.: вихідний

Реформа будівельної галузі в Україні

Новини

Будівництво — важлива складова ВВП, тому не дивно, що в процесі реформування законодавець звернув увагу на будівельну галузь. Саме ця реформа дозволить посилити відповідальність за порушення та здійснювати грамотний контроль за зведенням нових об’єктів в Україні.

Прийняті на законодавчому рівні реформи будівельної галузі України дають змогу впроваджувати нові підходи до зведення об’єктів, успіх яких уже підтверджений закордонним досвідом розвинених країн. Нововведення, запропоновані Урядом, націлені на підвищення якості проведеної експертизи документації, підвищення рівня відповідальності, грамотного здійснення контролю в роботі будівельних компаній.

Серед основних нововведень у законопроекті передбачено:

 • збільшення суми штрафів за порушення норм законодавства, а також будівельних норм і правил безпеки для посадових осіб
 • встановлення адміністративної відповідальності за певні види порушень, що стосується видачі документації, а також за порушення при здійсненні технагляду
 • встановлення кримінальної відповідальності за видачу неправомірного висновку експертів, за порушення робіт в містобудуванні

Діджиталізація адмінпослуг в будівельній сфері

Діджиталізація — це глобальна тенденція, яка стосується усіх сфер сучасної економіки і будівництво -не виключення.

З 1 грудня 2019 року набрав чинності ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва та створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва».

Нормативно-правовий акт передбачає розробку та впровадження Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

Електронна система міститиме наступні складові елементи: єдиний реєстр будівельної діяльності, електронні кабінети для користувачів, офіційний портал електронної системи, єдиний реєстр документів, які надають право виконувати підготовчі та будівельні роботи, засвідчують факт прийняття в експлуатацію об’єктів нерухомості, а також містять відомості про повернення на доопрацювання, факти відмови у видачі документів, скасування та анулювання ліцензій, сертифікатів та інших видів дозвільної документації.

Користувачі матимуть доступ до Електронної системи в онлайн-режимі 24/7.

Користувач матиме можливість:

 • подавати документи (перелік який скоротився)
 • сплачувати та одержувати адміністративні послуги та їх результати в електронній формі
 • сплачувати штрафи за порушення у сфері містобудівної діяльності
 • подавати скарги на дії або бездіяльність органів ліцензування, експертних організацій та інших уповноважених органів
 • ознайомлюватись з відомостями та документами Реєстру будівельної діяльності, у тому числі у розрізі кожного об’єкта будівництва та закінченого будівництвом об’єкта
 • отримувати послуги електронного консультування
 • користувачі матимуть відкритий доступ до діючих нормативно-правових актів, таких як: будівельні норми, національні стандарти та інші технічні документи

Станом на березень 2021 року в Електронному реєстрі вже зареєстровано понад 60 тисяч дозвільних документів на будівництво об’єктів. Це дає змогу не тільки адаптуватися будівельній сфері України до європейських стандартів, а й гарантуватиме прозорість при проектуванні та зведенні нових будівель. Грамотний контроль держави за документообігом в містобудівній сфері допоможе уберегти покупців та інвесторів від шахрайських схем, викорінити діяльність сумнівних забудовників та забезпечити довіру між забудовником та покупцем.

Про переваги цегляних новобудов у Рівному

цегляний будинок

Житловий комплекс МЖК «Сім’я» будується за новітніми технологіями з червоної керамічної цегли товщиною 51 см. Саме про переваги новобудов з цегли далі.

Цегляні будинки завжди асоціюються з надійністю, довговічністю та красою. Чимало історичних пам’яток зводилися саме з цегли. Це було масштабне та тривале будівництво. Цей матеріал перевірений вже кількома поколіннями. Будівлі показали себе як міцні, вогнетривкі і довговічні.

Сьогодні цегла лідирує по затребуваності серед матеріалів для побудови будинків різної поверховості. Проекти цегляних будинків користуються найбільшим попитом в Україні, адже мають чимало переваг і, відносно, небагато недоліків.

Серед переваг цегляних будинків виділяють:

 • Стійкість до дії вологи, температур і зміні сезонів. Цегла може витримати багато циклів розморожування (замерзання). Середній показник – 50 F.
 • Пожежна безпека. Матеріал не горить, не псується під дією підвищеним температур (крім газосилікатного)
 • Стійкість до грибка, цвілі, руйнувань гризунами, комахами
 • Відмінна шумоізоляція. Важливий показник для будинків у Рівному, адже у місті велика кількість автомобілів, які постійно курсують
 • Довговічність. Навіть 100-150 років для цегляного будинку не межа
 • Міцність. Середній її показник на стиск становить М100-М125. Наприклад, газобетон витримує М35-М50. З цієї причини для будівництва багатоповерхівок використовують цеглу. Звісно, в даному випадку перекриття не обходяться без армуючого поясу
 • Красивий зовнішній вигляд. За привабливістю цегляним будівлям практично немає рівних
 • Можливість створювати різні архітектурні форми. Цей міцний будматеріал виробляється різних розмірів, тому з нього можна створювати будь-які арки, , колони
 • Комфорт. Такий будинок «дихає» і по праву отримує бронзову медаль за комфортність проживання, поступаючись дереву і газоблокам
 • Екологічна чистота. У наш час нешкідливість – один з найбільш показових параметрів

Однак на фоні цих переваг, не обійдеться і без ложки дьогтю – недоліки цегляних будинків:

 • Кладка стін займає багато часу і є дуже трудомісткою
 • Обмеження робіт взимку. Це пов’язано з використанням «мокрого» цементу, для якого потрібна безперебійна подача води на будівельний майданчик
 • Велика вага і витрати на навантаження-розвантаження. Матеріал сам по собі важкий, тому для роботи з ним потрібен кран, автонавантажувач.
 • Обов’язкове внутрішнє оздоблення. Цегляна кладка не ідеальна, стіни можна залишити без ремонту, якщо це не гараж чи підвал
 • Тривала, хоч і невелика, усадка. Щоб будинок з цегли максимально просів, буде потрібно 1-2 роки
 • Висока ціна. Незважаючи на невелику вартість цегли, будинок з нього відносять до найдорожчих

Технологія будівництва є одним з основних чинників під часу вибору квартири в новобудові. Але не єдиним. Не менш важливою є технологія утеплення й низка інших факторів. Про особливості утеплення новобудови МЖК «Сім’я» Ви можете переглянути у попередніх матеріалах в розділі новин.

Детальну інформацію про ЖК можна отримати у наших менеджерів за конт.тел. (097) 847 4730. Ми працюємо в режимі онлайн, консультуємо по телефону та за попереднім записом.

Графік роботи:

Пн.–Пт.: 08:00–18:00

Сб.: 09:00–18:00

Нд.: вихідний

Адреса: м. Рівне, вул. Гайдамацька (колишня Струтинської) 13 б.

Переваги купівлі квартири в новобудові

Новини

Купівля житла завжди викликає багато вагань, запитань та труднощів. Це відповідальний вибір, бо мова йде про інвестицію у квадратні метри та середовище, у якому ви будете жити. Перше з цих питань – новобудова чи вторинне житло? Ми розповімо про первинного житла у Рівному, в чому перевага і особливість.

Чому новобудови?

Сучасні молоді люди шукають не просто квадратні метри, а натхнення та ідеї, які можна знайти  чи реалізувати у власній квартирі. Сьогодні великий попит на житло в хорошому районі, з красивою панорамою і справедливою ціною.

На жаль, стан вторинного житлового фонду часто далекий від ідеалу. Зазвичай, за цими критеріями вас влаштує тільки ціна. А ось вид з вікон, стан будинку та район – лишаються під питанням. Навіть дорогий ремонт не спасає від іржавих водопровідних труб, бетонних перегородок, які чудово проводять звук та погано зберігають тепло.

МЖК «Сім’я» – молодіжний, стильний житловий комплекс, який відповідає усім європейським стандартам. Новобудова розташована в мікрорайоні Північний, поблизу ТРЦ «Чайка» за адресою вул. Гайдамацька, 13б (колишня Струтинської). Це ідеальне поєднання сучасної архітектури, розвиненої інфраструктури та справедливої ціни. Ми подбали, щоб наші мешканці вдома почувалися комфортно, безпечно та затишно.

Переваги купівлі квартири в новобудові:

– Планування квартир на порядок зручніше та продумане, ніж у будинках вторинного фонду.

В ЖК «Сім’я» практичне планування, без надмірностей: великі кухні, світлі кімнати та функціональні коридори. Наші квартири ідеальний варіант для молодих людей, які люблять простір та мають ідеї щодо креативного оформлення цього простору. Адже помешкання повністю підготовлені до ремонту.

– Приміщення загального використанні (підвали, ліфти, під’їзди) зводяться  з урахуванням потреб мешканців та комфортніші ніж у проектах радянського періоду.

У розробці проекту ми завжди враховуємо побажання майбутніх мешканців та сучасні архітектурні тенденції. Будинок має 11-поверхів, складається з 6-ти секцій. У кожному під’їзді є ліфт (вантажопідйомність 650 кг), просторі коридори та приміщення, де можна лишати великі дитячі іграшки, коляски і т.д.

– Виключена можливість опинитися в аварійному будинку

Завдяки тому, що при будівництві МЖК «Сім’я» в Рівному застосовують новітні технології, вони надійні та комфортні для проживання. Енергоефективність, якість сучасних ізоляційних матеріалів та їх екологічність дає можливість не турбуватися про безпеку.

– Відсутні проблеми  із застарілими інженерними комунікаціями

Продумане проектування електро-, водо- та тепло- мереж  та система автономного газового опалення в МЖК дозволяють заощадити на сплаті комунальних послуг та не турбуватися про якість цих мереж. Безпека – перш за все!

– Широкі можливості для перепланування та облаштування житла

Квартири в нашому ЖК в Рівному вже готові під ремонт. Стяжка підлоги цементно-піщана з гідро- та шумоізоляцією, цементно-вапняна (покращеного виконання) штукатурка стін. Вікна фірми WDS, подвійний енергозберігаючий склопакет. Двері вхідні, протипожежні, протиударні. Готова розводка електрики по квартирі. Це ідеальний варіант для втілення найцікавіших дизайнерських ідей.

– Під час будівництва використовують високоякісні, безпечні та сучасні матеріали

При будівництві МЖК «Сім’я» використовуються кращі енергозберігаючі технології із застосуванням екологічних матеріалів. Будинок зводиться з червоної керамічної цегли товщиною 51 см. Утепляється пінопластом 100мм та мінеральною ватою. Перекриття – збірні залізобетонні плити. Покрівля: плоска рулонна, тришарова.

– Квартира «чиста» з юридичної точки зору

Купівля квартири в новобудові забезпечує вам безпеку угоди. Тобто, ви купуєте абсолютно чисту квартиру і стаєте її першим власником. Завдяки цьому можна бути впевненим у відсутності махінацій (багаторазові продажі, відчуження заставного чи арештованого житла).

– Новобудови повинні відповідати сучасним ДБН та експлуатаційним вимогам

Рівненський МЖК з 1993 року на ринку первинного будівництва.  Маємо десятки успішно завершених проєктів у Рівному та області. Ми переконані, що при будівництві мають враховуватися в першу чергу безпека, відповідність чинним нормам, доцільність та відповідність викликам сучасності.

Новобудова «Сім’я» в Рівному зводиться відповідно до усіх діючих норм, ми використовуємо якісні, перевірені та сертифіковані матеріали. З дозвільною документацією Ви можете ознайомитися на нашому сайті, перейшовши у розділ «Документація».

Ми працюємо в режимі онлайн, консультуємо по телефону, оглянути житло – за попереднім записом.

Наші контакти:

Адреса: м. Рівне, вул. Гайдамацька (колишня Струтинської) 13 б

Тел. моб. (097) 847 4730

ФБ: https://www.facebook.com

Інстаграм: https://www.instagram.com

Утеплятися правильно: правила утеплення багатоповерхівки

Новини

Тарифи на комунальні послуги зростають щороку. Щоб платіжки не шокували мешканців ЖК «Сім’я» ми відразу, відповідно до всіх чинних норм та рекомендацій, утеплюємо нашу новобудову.

Для початку потрібно розібратися у двох термінах, які дуже часто ототожнюють – енергоефективність та енергоощадність (енергозбереження).

Енергоефективність –  ефективне (розсудливе, доцільне) використання енергетичних запасів. Це застосування меншої кількості енергії для підтримання того ж рівня енергетичного забезпечення будівель або технологічних процесів на виробництві. Ця галузь знань перебуває на стику інженерії, економіки, юриспруденції і соціології.

На відміну від енергозбереження (заощадження, збереження енергії), головним чином спрямованого на зменшення енергоспоживання, енергоефективність (корисність енергоспоживання) — доцільне (ефективне) витрачання енергії.

А тепер детальніше про енергоефективність, а саме про утеплення багатоповерхівок.

Сьогодні у нових Державних будівельних нормах (ДБН) передбачено, що новобудови обов’язково повинні мати енергетичний паспорт – документ, який ілюструє наскільки будівля енергоефективна.

Крім того, в ДБН вказано, що мінімально допустиме значення опору теплопередачі зовнішніх стін має бути не нижче 3,3, а для віконних конструкцій 0,75. Тож власникам квартир у новобудовах щастить, адже їм не треба буде з часом збирати кошти на утеплення фасадів, як це сьогодні роблять мешканці у будинках, зведених за старими нормами.

При будівництві МЖК «Сім’я» використовуються кращі енергозберігаючі технології із застосуванням екологічних матеріалів. Будинок зводиться з червоної керамічної цегли товщиною 51 см. Утепляється пінопластом 100мм та мінеральною ватою.  Для забезпечення максимальної теплоізоляції та шумоізоляції в будинку МЖК встановлені вікна з 2-х камерними склопакетами від WDS.

Які матеріали потрібно обирати для утеплення новобудови?

Сучасний будівельний ринок пропонує чимало варіантів для утеплення: пінополістирольні плити (всім знайомий пінопласт), мінеральна вата, керамзит, рідкокерамічна теплоізоляційна фарба, та інші. Найчастіше як теплоізоляційний матеріал використовують мінеральну вату або пінополістирол.

Пінопласт і мінеральна вата мають практично однакові теплотехнічні характеристики. Проте мінвата важча. Приміром, кубічний метр мінеральної вати вагою близько 130 кілограмів, а стільки ж пінопласту – всього 18 кг. Мінеральну вату складніше монтувати, це більш трудомісткий процес. Також мінвата краще поглинає вологу, тому дуже важливо якісно і щільно її укласти та покрити не менш якісними фінішною штукатуркою і фарбою.

Пінополістирол значно легший у роботі. Проте він має один недолік: на відміну від мінвати, яка відноситься до групи горючості НГ (негорючий), пінопласт поділяють на різні групи горючості. Для утеплення фасадів дозволено використовувати лише пінопласт групи горючості Г1 і позначається він як ПСБ-С. Літера «С» в найменуванні означає, що до складу пінопласту додають речовину, яка сповільнює згоряння. І відноситься він до класу горючості Г1, тобто не підтримує горіння.

Відповідно до технології та діючих будівельних норм в Україні, будинки, утеплені пінополастовими плитами, повинні мати протипожежні пояси з мінеральної вати через кожні три поверхи, та обрамлення навколо віконних конструкцій.

Рівненський МЖК з 1993 року на ринку первинного будівництва та маємо десятки успішно завершених проєктів у Рівному та області. Ми переконані, що при будівництві мають враховуватися в першу чергу безпека, відповідність чинним нормам, доцільність та відповідність викликам сучасності.

Новобудова ЖК «Сім’я» в Рівному зводиться відповідно до усіх діючих норм, ми використовуємо якісний та сертифікований пінопласт, з групою горючості Г1 і високими теплоізоляційними характеристиками, який чергується з поясами із мінеральної вати. Повторюємо, для нас важлива безпека мешканців МЖК.

Процес утеплення у ЖК «Сім’я» в Рівному

Не матеріалами єдиними. Технологія утеплення має також важливе значення. Неправильно змонтований матеріал з часом може руйнуватися і пропускати тепло. Тож, спочатку потрібно ґрунтувати стіни, тоді спеціальним клеєвим розчином прикріпляють плити. На цьому етапі важливо, щоб всі плити були щільно укладені, інакше може утворюватися конденсат і руйнуватися стіна.

Потім теплоізоляційний матеріал фіксують спеціальними дюбелями, на які зверху теж накладають клей, заармовують склосітккою, ґрунтують, наносять декоративну штукатурку і лише тоді фарбують.

Саме так працівники Рівненського МЖК утеплюють житловий комплекс  «Сім’я», який знаходиться в Рівному на вул. Гайдамацька (колишня Струтинської) 13б.

Для огляду квартир в новобудові  попередньо телефонуйте до наших менеджерів за тел. 097 847 47 30

Іпотека на житло в новобудові МЖК «Сім’я»

ипотека

Нинішня економічна ситуація та купівельна спроможність не всім дає можливість придбати омріяне житло в новобудові Рівного одразу за повну вартість. Саме для таких людей працює ринок іпотечного кредитування. Про нього і поговоримо далі.

Відносини іпотеки в України виникли ще у ХVII столітті, а система іпотечного кредитування запрацювала на практиці з початком створення відповідної законодавчої бази, зокрема, прийняттям Закону України «Про іпотеку», «Про іпотечне кредитування, операції з консолідованим іпотечним боргом та іпотечні сертифікати», «Про заставу». У даній сфері існує чимало шахраїв та юридичних нюансів, через які спостерігається стриманий, але помітний, розвиток ринку.

Іпотека (у перекладі з грец. – застава) – це різновид довготривалого кредитування, де права кредитора (банку) забезпечені нерухомим майном. При цьому не обов’язково вже мати власну нерухомість для застави – гарантом виконання зобов’язання перед кредитором може виступати житло, на яке власне і беруться кошти.

Однією з помітних переваг іпотечного кредиту є можливість отримати власне житло вже сьогодні, без необхідності десятиліттями збирати гроші, а погашення відбувається щомісяця, що спрощує планування бюджету. У нинішніх реаліях, кредити на житло видаються на термін до 20 (двадцяти) років. Майже всі банківські установи дають змогу сплатити кредит достроково.

За даними Національного банку України, в 2020  році банки видали іпотечних кредитів на 36% більше порівняно з 2019 роком. Також зріс середній розмір кредиту на купівлю житла. Якщо у 2019 році він становив близько 516 тис. грн, то у 2020 році – 663 тис. грн. Середній розмір іпотечного кредиту на купівлю первинної нерухомості у 2020 році становив 682 тис. грн. Це яскравий показник того, що ринок іпотечного кредитування в Україні поступово розвивається і користується попитом.

Якщо ви плануєте купити квартиру в новобудові МЖК «Сім’я» в м.Рівне, але не маєте всієї суми для купівлі, тоді іпотечне кредитування – оптимальний варіант. Ми співпрацюємо з наступними банками:

АТ КТ «Приватбанк»

АБ «Укргазбанк»

АТ «Кредобанк»

АТ «Ощадбанк»

Якщо сума кредиту на житло від 100 тис. грн. (відповідно до чинного законодавства в Україні купівля житла можлива лише в національній валюті), одноразова комісія становить 0,5%, перший внесок – від 15% вартості.

Ви самостійно обираєте термін, упродовж якого можете виплатити повну суму. Максимальний термін кредиту на квартиру – 20 років. Можливе дострокове погашення з 2-го місяця без комісії і штрафних санкцій. Графік погашення іпотеки: щомісяця рівними частинами.

Пам’ятайте, банки встановлюють серйозні вимоги до позичальника і прискіпливо перевірятимуть вашу кредитну історію та платоспроможність, також потрібно буде уважно підготувати повний пакет документів для підтвердження. При розрахунку свого бюджету варто заздалегідь врахувати можливі додаткові витрати.

Нагадаємо, також з березня 2021 запрацювала державна програма «Доступна іпотека 7%». Молоді сім’ї віком до 35 років (включно) можуть подати заявку та скористатися  хорошим шансом дешево купити перше житло в новобудові. У цьому варіанті діють дещо інші умови, з якими ви можете ознайомитися у наших попередніх матеріалах або на офіційних сайтах Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.

УВАГА АКЦІЯ: купити квартиру в ЖК «Сім'я» та отримати подарунок

Новини

Тільки цієї весни в МЖК «Сім’я» діє унікальна пропозиція. Купуй квартиру у нашій новобудові в Рівному та отримуй iPhone 12 Pro у подарунок.

Кожен, хто купує квартиру в ЖК «Сім’я» та сплачує одним платежем вартість житла отримує подарунок – сучасний телефон преміум класу. Якщо ви не пануєте його міняти, тоді ми зробимо знижку, у розмірі вартості iPhone 12 Pro (станом на дату купівлі квартири).

Акція діє до 31 травня 2021 року включно. Тож, телефонуйте 0978474730, дізнавайтеся усі деталі та обирайте нові квартири в МЖК «Сім’я». Кількість квартир обмежена. Поспішайте!

Переваги нашого житлового комплексу в Рівному:

 • Справедливі ціни на житло
 • Гнучка система оплати (деталі можна дізнатися у менеджерів Рівненського МЖК)
 • Сучасне та практичне планування квартир
 • У квартирах встановлені лічильники на світло, воду та газ.
 • Індивідуальне опалення, що дає можливість кожній родині додатково заощаджувати
 • Зручний паркінг
 • Закрита територія ЖК та цілодобове відеоспостереження
 • Продумані спортивний та дитячий майданчик у дворі ЖК
 • Високоякісна технологія будівництва новобудови
 • Розвинена інфраструктура. Поблизу ТРЦ «Чайка», школа, ліцей, дитячий садок, аптеки, супермаркет та автостанція.
 • Розташований у сучасному мікрорайоні Рівного – Північний. Адреса: вул. Гайдамацька, 13б (колишня Струтинської).
 • Надійний забудовник. Рівненський МЖК має  багаторічний досвід на ринку первинної нерухомості та десятки успішно реалізованих проектів.

Якщо ви ще не визначилися з квартирою, телефонуйте. Наші менеджери нададуть усю необхідну інформацію та допоможуть правильно обрати квартиру вашої мрії.

Весна! Час переселятися у власне житло!

Продаж квартир в Рівному дешево: від чого залежить ціна на квадратні метри

Новини

Вартість житла чи приміщення під офіс зазвичай залежить від здатності його продати. Часто зустрічаються дешеві квартири в елітних районах і дорогі приміщення під офіс на окраїні міста. Тож, далі про основні фактори, які впливають на ціну квадратних метрів.

Обираючи товари в супермаркеті часто можна помітити, що на полиці однаковий товар, але ціна помітно відрізняється. Якщо уважно придивитися, то назва товару однакова, а технологія, якість складових, екологічність та бренд будуть різні. Саме ці відмінності впливають на ціну. У будівельній галузі аналогічно, ви купуєте не лише квадратні метри, а атмосферу, бренд, якість, які будуть оточувати наступні роки.

Менеджери Рівненського МЖК виділяють 10 показників, які формують ціни на житло в Рівному:

 1. Площа квартири і кількість кімнат
 2. Планування квартири
 3. Стадія будівництва
 4. Поверх
 5. Район
 6. Інфраструктура
 7. Клас будинку
 8. Технологія будівництва
 9. Енергоефективність
 10. Репутація забудовника

Пропонуємо розглянути детальніше кожен пункт.

Площа квартири. Чим менша квартира за площею, тим вона дешевша, і навпаки. Існує проста формула розрахунку: вартість квартири = ціна за квадратний метр × загальна площа квартири.

В МЖК «Сім’я» продаються однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні та дворівневі однокімнатні та дворівневі двокімнатні квартири. Сьогодні доступні однокімнатні площею від 40 м2, двокімнатні – від 58 м2, трикімнатні – від 65 м2 та дворівневі – від 53 м2 варіанти.

Найменша квартира в новобудові загальною площею 36 м2, а максимальна загальна площа – 116 м2.

Планування квартири. Тут важливо, щоб було зручно, продумано до найменших дрібниць і виконано з урахуванням усіх архітектурних вимог.

Квартири в нашій новобудові в Рівному мають великі кухні, світлі кімнати та практичні коридори. Для майбутніх мешканців це чудова можливість реалізувати будь-які дизайнерські ідеї та плани. Таке житло – це ідеальне полотно для втілення різноманітних мрій.

Стадія будівництва. Ціна квартири в Рівному залежить також від того, на якій стадії знаходиться будівництво. Максимально заощадити можна купуючи квартиру на початковому етапі будівництва – на стадії котловану. Чим ближчий момент здачі в експлуатацію, тим квартира дорожча.

Поверх. Обираючи поверх, потрібно врахувати не лише фінансовий аспект, а й фізичні можливості. Якщо ви обрали квартиру на верхніх поверхах і ліфт тимчасово не працює, ви маєте розраховувати на власні сили. Зважаючи на це, існує тенденція, що на перших і верхніх поверхах квартири дешевші.

Найбільш популярний варіант, але дорожчий, – житло на середніх поверхах.

Район. Квартири в історичному центрі міста або в престижних районах будуть на порядок дорожчими, ніж у спальних. До вибору району потрібно підходити виважено, адже мова йде не лише про престиж, а й про вашу безпеку та комфорт.

Новобудова МЖК знаходиться в мікрорайоні Північний, неподалік ТРЦ «Чайка» та автостанції. Це популярний район Рівного серед молоді, адже звідси без проблем можна дістатися будь-якої точки міста та області. Якщо ви любите прогулянки, то вам знадобиться лише 15 хвилин, щоб бути в центрі.

Інфраструктура. Оцініть благоустрій та транспортну доступність району, в якому знаходиться новобудова, а також наявність поблизу ТРЦ, закладів освіти, медзакладів, спортивних залів і т.д. Проаналізуйте, які саме її компоненти вам потрібні, та чи присутні вони в конкретному випадку.

Неподалік нашого житлового комплексу розташовані АС «Чайка» та зупинки громадського транспорту, що дозволяє безперешкодно дістатися будь-якої точки міста та області. У пішохідній доступності знаходяться дитячий садочок, школа, ліцей, ТРЦ, супермаркети, аптеки, спортивні зали, кафе та ресторани.

Клас будинку. Дешеві квартири – сьогодні стають доступнішими для молодих родин та  людей із середнім достатком. ЖК цього класу пропонують своїм мешканцям додаткові послуги, наприклад, багаторівневі паркінги, цілодобову охорону, відеоспостереження та інше.

Елітне житло обійдеться на порядок дорожче, але в якості бонусу ви можете отримати гарну панораму за вікном, безшумні ліфти, бездоганну обробку холу і сходових майданчиків, паркінг, який взимку буде отеплюватися, ландшафтний дизайн тощо.

МЖК «Сім’я» – житловий комплекс комфорт-рівня, який реалізований за сучасними європейськими стандартами комфортного та доступного житла. Наша новобудова сподобається як молоді так і людям старшого покоління.

Технологія будівництва. Цегла – один з найбільш довговічних, і дорогих матеріалів. Має прекрасну тепло– і шумоізоляцію. Зараз ця технологія рідко зустрічається в чистому вигляді. Зазвичай застосовують цегляно – монолітний метод будівництва.

На другому місці за вартістю – монолітні будинки. Ця технологія є лідером на сучасному ринку нерухомості. Монолітні будинки зводяться дуже швидко.

Панельні будинки – найбільш дешевий варіант – не відрізняються хорошою тепло– і шумоізоляцією, в них не можна зробити перепланування.

Наші будинки зводяться з червоної керамічної цегли товщиною 51 см. Перекриття – збірні залізобетонні плити, що відповідають вимогам ДСТУ. Утеплення стін – пінопластові та мінераловатні плити товщиною 10 см. Покрівля: плоска рулонна, тришарова.

Енергоефективність. Цей показник важливий, коли ви отримуєте платіжки за комунальні послуги. Тому кожна квартира житлового комплексу оснащена лічильниками на світло, газ та воду. Проведене індивідуальне газове опалення, що дозволить мешканцям самостійно регулювати температуру в приміщенні та заощаджувати.

Репутація забудовника. Репутація забудовника і те, яке місце він займає на ринку нерухомості, формує ціну на його проекти.

Рівненський МЖК (забудовник) вже понад 28 років на ринку будівництва. Наші проекти перевірені часом. Ми завжди пропонуємо нашим клієнтам справедливі ціни, високі стандарти і гнучку систему оплати. Телефонуйте і ми з радістю покажемо наші квартири в Рівному і відповімо на всі  питання.

Купити квартиру в Рівному в період пандемії – не мрія, а реальність!

Новини

Затяжний період пандемії зробив свої корективи у світову та вітчизняну економіку, зокрема, і на ринку нерухомості. Люди почали розглядати купівлю квартири як вдалий спосіб інвестиції.

Нова реальність спровокувала зміни в уявленні про ідеальну квартиру, а також підвищила попит на купівлю житла в новобудовах в Рівному. Чому під час карантину придбання квартири стає доступнішим, як купити нове житло максимально вигідно далі у матеріалі.

Власний куточок, де можна робити все, що заманеться і не йти на компроміс з сусідами по квартирі чи ріднею – мрія кожної молодої людини. Якщо ви хочете отримати житло своєї мрії або правильно інвестувати свої гроші – зараз найкращий для цього момент.

У кризовий період всі галузі економіки, і будівельна галузь не вийняток, притримується принципу оптимізації виробництва та налаштовують гнучкий діалог з потенційними покупцями. Простими словами, забудовники готові слухати і чути своїх потенційних клієнтів. І йти до певної міри їм назустріч.

На що в першу чергу звертати увагу при виборі квартири в новобудові?

Метраж. У період карантину всі почали цінувати кожен квадратний метр житла. Приміром ті, хто полюбляв займатися спортом, стикнулися з питанням відсутності місця в квартирі для тренування, хто вимушено перейшов на дистанційну роботу – відсутністю робочого місця. Тож, звертайте увагу на планування майбутньої квартири, освітлення, кількість балконів, вид з вікон, можливість зробити перепланування на власний смак.

В МЖК «Сім’я» ви можете купити квартиру на будь-який смак. У нашому житловому комплексі є однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні та дворівневі квартири. Всі вони мають зручне планування та з вікон верхніх поверхів відкривається прекрасна панорама міста.

Наш житловий комплекс знаходиться в мікрорайоні Північний, неподалік ТРЦ «Чайка» та автостанції. Розвинена інфраструктура навколо дасть можливість корисно та весело проводити час в межах мікрорайону, не витрачати зайвий години на тривалі переїзди.

Звукоізоляція.  Сьогодні цей показник особливо важливий. Адже, слухати гучну музику сусідів чи перекрикувати шум з вулиці, погодьтесь, – не найкращий варіант для комфортного життя.

В нашій новобудові у Рівному ви завжди почуватиметесь затишно, спокійно та комфортно. Будинок зводиться з червоної цегли товщиною 51 см, у кожній квартирі встановлені вікна з 2-х камерними склопакетами від WDS.

Особливістю нашого ЖК є вдале розташування. Будинок побудовано в Рівному за адресою Гайдамацька, 13б. Тут розвинена інфраструктура, але головна магістраль знаходиться віддалено від будинку. Також, ми вже подбали про озеленення двору, що додатково забезпечить пило та шумоізоляцію у квартирах.

Стан квартир під заселення. Від цього також залежить вартість квадратних метрів, які ви намірилися купувати в Рівному. Зважаючи на виклики сьогодення, квартира повинна максимально відповідати вашим запитам та побажанням. Звертайте увагу на рівень готовності приміщення до ремонту.

У ЖК «Сім’я» квартири продаються без обробки. Проектом передбачена тільки цементно-піщана стяжка з гідро- та шумоізоляцією підлоги, цементно-вапняна покращеного використання штукатурка стін. Сантехніка та кухонні плити не встановлюються. Міжкімнатні двері відсутні. Таким чином, клієнт отримує можливість реалізувати всі найсміливіші ідеї створення житлового простору.  

Ціни. Лише цієї весни Рівненський МЖК надає унікальну пропозицію, яка дозволить при купівлі квартири за повну вартість отримати iPhone 12 Pro у подарунок.  Акція діє до 31 травня 2021 року включно, поспішайте. Також у нас є можливість розтермінування. Це чудова альтернатива кредитуванню. Купуючи житло на виплату, покупець виплачує його вартість фіксованими частинами протягом наперед визначеного строку, а саме:

Перший внесок – від 30%, далі залежить від площі та кількості кімнат:

1 – кім квартири – до 24 місяців

2 – кім квартири – до 36 місяців

3 – кім квартири – до 60 місяців.

Детальнішу інформацію про умови акцію та розтермінування квартири в МЖК «Сім’я» Ви можете дізнатися у наших менеджерів за конт.тел. 0978474730 або написавши повідомлення.

Консультуємо в режимі онлайн, по телефону, приймаємо по попередньому запису.

Детальніше про житловий комплекс МЖК «Сім’я»

Новини

МЖК «Сім’я» –  комплекс комфорт-рівня в одному з популярних районів Рівного. Проект реалізований відповідно до новітніх європейських стандартів комфортного і доступного житла.

Житловий комплекс «Сім’я» розташований у самому серці Рівного. Це 11-ти поверховий будинок, що складається з 6-ти секцій. Сьогодні доступні однокімнатні – від 40 м2, двокімнатні – від 58 м2, трикімнатні – від 65 м2 та дворівневі – від 53 м2 варіанти.

Площа квартир. Мінімальна загальна площа квартири в комплексі становить 36 м2, а максимальна загальна площа – 116 м2.

Будівництво. При будівництві використовуються кращі енергозберігаючі технології із застосуванням екологічних матеріалів. Будинок зводиться з червоної керамічної цегли товщиною 51 см. Перекриття – збірні залізобетонні плити, що відповідають вимогам ДСТУ. Утеплення стін – пінопластові та мінераловатні плити товщиною 10 см.

Покрівля: плоска рулонна, тришарова.

Кількість ліфтів в житловій частині комплексу: у кожному під’їзді працює сучасний ліфт вантажопідйомністю 630 кг.

Енергоефективність. Кожна квартира житлового комплексу оснащена лічильниками на світло, газ та воду. Варто зазначити, що в МЖК «Сім’я» індивідуальне газове опалення, що дозволить мешканцям самостійно регулювати температуру в приміщенні та відчутно заощаджувати.

Для забезпечення максимальної теплоізоляції та шумоізоляції в будинку МЖК встановлені вікна з 2-х камерними склопакетами від WDS.

Стан квартир під заселення.

У ЖК «Сім’я» квартири продаються без обробки. Проектом передбачена тільки цементно-піщана стяжка з гідро- та шумоізоляцією підлоги, цементно-вапняна покращеного використання штукатурка стін. Сантехніка та кухонні плити не встановлюються. Міжкімнатні двері відсутні. Таким чином, клієнт отримує можливість реалізувати всі найсміливіші ідеї створення житлового простору.  

Парковка. Облаштована спеціальна територія для паркування автівок поблизу будинку, а також можна придбати індивідуальні гаражі.

Внутрішня інфраструктура. Територія МЖК «Сім’я» є закритого типу. Освітлюються всіх входи до житлового комплексу та внутрішній двір. Цілодобово ведеться відеоспостереження.

Ще одна  особливість ЖК «Сім’я»  – продумана внутрішня інфраструктура комплексу, що  дозволить мешканцям вести сучасний та комфортний спосіб життя. У внутрішньому дворі облаштовані  зручні дитячі та спортивні майданчики, мальовничі альтанки для відпочинку, зелені насадження, фонтани та вимощені доріжки з твердим покриттям. Тут ви зможете радісно та безтурботно проводити вільний час з дітками, адже ми подбали про вашу безпеку та комфорт.

Зовнішня інфраструктура. МЖК «Сім’я» розташований сучасному та затишному мікрорайоні Рівного неподалік ТРЦ «Чайка». Поряд комплексу розташовані АС «Чайка» та зупинки громадського транспорту, що дозволяє безперешкодно та швидко дістатися будь-якої точки міста та області. У пішохідній доступності знаходяться дитячий садочок, школа, ліцей, ТРЦ, супермаркети, аптеки, спортивні зали, кафе та ресторани.

Попередній договір при купівлі житла в новобудові

договір

Поширеною практикою закріплення попередніх домовленостей між покупцем та продавцем нерухомості є підписання попереднього договору. Це робиться для уникнення у подальшому розбіжностей та неузгодженості в діях.

Під час підписання попереднього договору важливо дотримання усіх форм та умов, які повинні відповідати нормам чинного законодавства України. Відповідно до ст. 635 Цивільного кодексу України, попередній договір обов’язково повинен мати відповідну форму та містити наступні положення:

 • Зобов’язання укласти у майбутньому договір (основний договір).
 • Строк, протягом якого основний договір має бути укладений.

На даний момент чинним законодавством встановлений обмежений строк укладення попереднього договору. Відповідно до ч. 1 ст. 182 Господарського кодексу України він може бути терміном до одного року з моменту укладення попереднього договору між фізичними особами/підприємцями або юридичними особами. Для інших осіб таких обмежень немає.

 • Істотні умови.

Це предмет, ціна, строк дії договору та інші умови, які сторони бажають визначити та які не суперечать вимогам чинного законодавства. Відповідно до ст. 524, 533 Цивільного кодексу України ціну основного договору сторони можуть зазначити в іноземній валюті, зазначивши, що сума має бути сплачена в національній валюті (гривнях) за офіційним курсом на дату платежу.

 • Форма договору.

Чинним законодавством (ч. 1 ст. 205 Цивільного кодексу України) передбачено дві форми вчинення правочинів: усна та письмова (електронна). Водночас згідно ч. 1 ст. 657 Цивільного кодексу України, договір купівлі-продажу нерухомого майна укладається у письмовій формі і підлягає нотаріальному посвідченню.

 • Наслідки порушення попереднього договору.

Сторона, яка необґрунтовано ухиляється від укладення договору, передбаченого попереднім договором, має відшкодувати другій стороні збитки, завдані прострочкою, якщо інше не встановлено попереднім договором або актами цивільного законодавства (ч. 2 ст. 635 Цивільного кодексу України).

Як розірвати угоду та повернути гроші

Трапляються випадки, коли після підписання попереднього договору основний не укладається. Різні життєві обставини можуть вплинути на рішення про покупку або продаж нерухомості.

При умові передачі авансу сторони мають усі шанси розійтися мирно без фінансових втрат. Коли мова йде про завдаток, у разі відмови покупця від угоди – завдаток залишається у продавця.

 

Аванс, завдаток та розписка: відмінності та особливості

завдаток

При покупці квартири в новобудові важливим моментом є оформлення права власності. Щоб дотриматись усіх домовленостей та врахувати інтереси обох сторін (покупця та продавця) існує певна процедура.

Зазвичай перед основним договором сторони підписують попередній договір, або вносять задаток або аванс за квартиру. Нерідко для спрощення і економії часу складаються розписки. Саме про відмінності між цими поняттями далі.

Аванс – сума, яка вручається покупцем продавцю в рахунок майбутнього платежу за обрану нерухомість. Аванс не несе стимулюючу функцію, але його наявність є фактом зацікавленості сторін. Наприклад, ви дали продавцю 10 тис.грн. в рахунок вартості майбутньої квартири. Якщо продавець передумав продавати квартиру, він ці гроші повертає покупцеві, тобто вам.

Завдаток – не просто частковий платіж, як прийнято вважати, а спосіб забезпечення гарантії купівлі житла. Правові наслідки порушення своїх зобов’язань будь-якої зі сторін будуть зовсім іншими, ніж коли ви даєте аванс. Завдаток необхідний для того, щоб підтвердити намір однієї сторони укласти договір і продовжити відносини із другою. Зауважимо, що задаток доречний винятково під час підписання попереднього та основного договору. Без останнього в цьому стимулюючому інструменті немає ніякого сенсу.

Головна відмінність між авансом та завдатком – саме відсутність чи наявність стимулюючої функції. У випадку із задатком сторони при відмові від підписання договору зазнають фінансових втрат. Якщо покупець відмовляється від угоди – завдаток залишається у продавця. А якщо відмовляється продавець – покупець отримує назад задаток у подвійному розмірі. Цей інструмент захищає інтереси двох сторін і відповідає принципам правової держави, які в даному випадку регулюються нормами Цивільного кодексу України.

Попередній договір складається в простій письмовій формі, в нього вносяться пункти, які є суттєвими для обох сторін. Зазвичай, це типовий документ. У ньому обов’язково має міститися наступна інформація:

 • детальна інформація про покупця та продавця (ПІБ, паспортні дані, ідентифікаційний код)
 • інформація про точні строки підписання основного договору із вказівкою місця та часу
 • вказуються основні зобов’язання сторін до підписання основної угоди
 • записується точна вартість і сам предмет договору (включаючи технічні дані із БТІ, наприклад, площа нерухомості)

Розписка не є завдатком. Вона може існувати разом з договором. Це так би мовити додаток до нього. Можна оформити договір у нотаріуса, але закон цього не вимагає у строгому порядку. Якщо продавець не захоче віддавати гроші, то він не буде їх віддавати ні за звичайним, ні по нотаріальному договорах.

Розписку про отримання грошей повинен писати не посередник, а сам продавець. Посередник не має власності, тому виданий ним “документ” судом не буде визнаний і покупець втратить свої гроші.

Угода про завдаток вважається виконана з моменту реєстрації договору купівлі-продажу або за угодою  продавця і покупця з моменту підписання договору купівлі-продажу. Всі фінансові операції в Україні проводяться виключно у національній валюті – гривні. Відповідно до ст. 524, 533 Цивільного кодексу України ціну основного договору сторони можуть зазначити в іноземній валюті, визначивши, що сума має бути сплачена в національній валюті (гривнях) за офіційним курсом на дату платежу.

Як не потрапити на гачок аферистів при купівлі житла

Новини

Багато українців бояться купувати нове житло, щоб не стати жертвами аферистів. Воно і де дивно! За оцінками експертів, кожна 15-та угода в Україні має ознаки шахрайства. Як купити вигідно квартиру в новобудові в Рівному і не потрапити на гачок не чистих на руку людей далі у матеріалі.

Варто зазначити, що подібні схеми більшою мірою розповсюджені на вторинному ринку. Існує багато відомих схем ошукання людей при купівлі житла, найрозповсюджені з них:

 1. Використання фальшивих документів. Характерною ознакою такої афери є дешева ціна житла і поспіх «продавців». Аферисти стверджують, що вони терміново повинні виїхати. Більшість комбінаторів задовольняються лише сумою завдатку, а потім безслідно зникають.

Якщо у вас закрався сумнів, що перед вами не реальний власник житла, попросіть його показати інші документи, які підтверджують особу, а також не поспішайте з купівлею.

 1. Купівля квартири чи будинку з прописаними мешканцями. Досить розповсюджена схема. Деякі власники житла продають його, навіть якщо там зареєстровані інші люди. Така ситуація виникає, коли права на квартиру отримують одночасно кілька спадкоємців або в сім’ї конфлікти, через які подружжя прагнуть роз’їхатися.

Тут варто пам’ятати, якщо один з родичів не хоче залишати житло, змусити його виїхати неможливо. Коли власник здійснює продаж квартири з прописаними людьми, він перекладає свої проблеми на плечі покупця, тобто ваші.

 1. Продаж за дорученням. Така угода вважається законною. Однак вона може бути визнана недійсною, якщо продавець є недієздатним або отримав довіреність обманним шляхом. У такому випадку покупець може втратити і гроші, і майно. Щоб переконатися, що продаж здійснюється законним шляхом, потрібно  домогтися зустрічі з власником нерухомості.

Купівля квартири в новобудові пов’язана з меншими ризиками, однак потрібно завжди проявляти пильність та обачність у справах купівлі житла. Тож, у першу чергу ми рекомендуємо купувати квартири на первинному ринку, тобто від забудовника. При пошуку житла звертайте увагу на наступні моменти:

 • Не полініться почитати відгуки про забудовника, переглянути всі завершені проєкти, почитати історію компанії, час перебування її на ринку, перегляньте партнерів забудовника з суміжних сфер.
 • Запишіться на консультацію до менеджерів і попросіть показати стан будівельного об’єкту. Тут ви маєте проявити максимальну допитливість та з’ясувати всі важливі для вас питання.
 • Уважно ознайомтесь з дозвільною документацією і лише тоді приймайте рішення.

Якщо Ви шукаєте житло в новобудові в Рівному ми можемо запропонувати вам хороші варіанти на різний смак, які задовільнять найвибагливішого покупця. Молодіжний житловий комплекс «Сім’я» – це ідеальне поєднання сучасної архітектури, європейських стандартів, розвиненої інфраструктури та справедливої ціни.

Сьогодні доступні однокімнатні – від 40 м2, двокімнатні – від 58 м2, трикімнатні – від 65 м2 та дворівневі – від 53 м2 варіанти. Всі квартири облаштовані великими кухнями, світлими кімнатами та практичними коридорами.  Житловий комплекс розташований в затишному та сучасному мікрорайоні Рівного, неподалік ТРЦ «Чайка». У пішохідній доступності знаходяться дитячий садочок, школа, ліцей, ТРЦ, супермаркети, спортивні зали, кафе та ресторани. Продумана внутрішня інфраструктура комплексу дозволить вести сучасний та комфортний спосіб життя.

Рівненський МЖК (забудовник) вже понад 28 років на ринку будівництва. Наші проекти перевірені часом, а репутація каже сама за себе. Телефонуйте і ми з радістю покажемо наші квартири в Рівному і відповімо на всі ваші питання.

Коли грошей не вистачає, а квартиру потрібно: про переваги розтермінування

Новини

Сьогодні в Рівному набуває популярності чудова альтернатива кредитуванню – розтермінування. Купуючи житло на виплату, покупець виплачує його вартість фіксованими частинами протягом наперед визначеного строку.

Житлові комплекси пропонують різні умови. Але все одно, вони більш м’які, ніж умови будь-якого банку. Від вас не потребується купа довідок та надається можливість вибрати зручний для вас спосіб придбання квартири. Порівняно з кредитуванням, придбання квартири в розтермінування дає можливість меншої переплати. Однак потрібну суму доведеться зібрати й виплатити швидше, ніж у разі кредитування.

В житловому комплексі «Сім’я» також є опція купівлі житла шляхом поступової виплати: покупець виплачує його вартість фіксованими частинами протягом наперед визначеного строку. Обов’язковою умовою є перший внесок – від 30%. Далі строки виплати залежить від кількості кімнат, а саме:

1 – кім квартири – до 24 місяців (2 роки)

2 – кім квартири – до 36 місяців (3 роки)

3 – кім квартири – до 60 місяців (5 років).

Максимальний термін розтермінування в МЖК «Сім’я» – 5 років. Права власності на житло набуваєте після того, як буде проведено останній платіж. Якщо ваші життєві плани кардинально зміняться, виплачені за договором розтермінування кошти можна повернути. Зазначимо, що з банком така операція неможлива.

Серед переваг розтермінування є те, що на початкових етапах будівництва ціна за квадратний метр нижча, ніж фінішна вартість. Таким чином бюджет молодої сім’ї не страждає від збільшення витрат, а темпи погашення виплат можна запланувати наперед.

Для уникнення будь-яких ризиків важливо обрати надійного та перевіреного забудовника. Рівненський МЖК – будівельна компанія, яка успішно розвивається на ринку з 1993 року. Ми активно приймали участь у розбудові рідного Рівного разом з іншими будівельними компаніями та справедливо завоювали довіру у клієнтів та серед колег.

Детальнішу інформацію про умови розтермінування квартири в МЖК «Сім’я» Ви можете дізнатися у наших менеджерів за конт.тел. 0978474730 або написавши повідомлення.

5 рекомендацій, які допоможуть правильно вибрати квартиру

Новини

Вибір квартири – надзвичайно хвилюючий та важливий момент для кожної людини. Адже ви обираєте не просто квадратні метри, а атмосферу, середовище у якому житимете та ростимуть ваші діти.

На перший погляд, у виборі квартири немає нічого складно, бо хто краще за тебе знає, яку домівку хочеш. Але, у цьому процесі існує чимало підводних каменів, які з часом можуть стати недовподоби.

Тож, наші менеджери Рівненського МЖК зібрати ТОП-5 рекомендацій, які варто врахувати при виборі квартири.

Віддавати перевагу купівлі квартири на первинному ринку, тобто в новобудові Рівного від забудовника. Це дозволить заощадити, отримати хороше планування та бути впевненим, що завтра ніяка труба не потече. Зауважимо, що нові системи комунікацій, на відміну від старих, відрізняються високою надійністю і дозволять створити комфортні умови для життя.

Молодіжний житловий комплекс «Сім’я» – комплекс, який реалізований відповідно до європейських стандартів комфортного і доступного житла. Ми врахували усіх сучасні тенденції в плануванні за побажання майбутніх мешканців.

Оцініть інфраструктуру. Благоустрій та транспортна доступність району, в якому знаходиться будинок, а також наявність ТРЦ, закладів освіти, медзакладів, спортивних залів і т.д. Залежно від того, що саме розташоване неподалік від новобудови, вона стає зручною для життя. Проаналізуйте, які саме її компоненти вам потрібні, та чи присутні вони в конкретному випадку.

МЖК «Сім’я» розташований в затишному та сучасному мікрорайоні Рівного, яких має розвинену інфраструктуру. Неподалік комплексу розташовані АС «Чайка» та зупинки громадського транспорту, що дозволяє безперешкодно дістатися будь-якої точки міста та області. У пішохідній доступності знаходяться дитячий садочок, школа, ліцей, ТРЦ, супермаркети, аптеки, спортивні зали, кафе та ресторани. Продумана внутрішня інфраструктура комплексу забезпечить приємну атмосферу і безпеку мешканців.

Енергозбереження. Це важливий аспект, який власник квартири відчує, коли отримає перші платіжки за комунальні послуги. Новобудова МЖК зводиться з керамічної червоної цегли, утеплена  пінопластом та мінеральною ватою і має стандартні планування без надмірностей.

Кожна квартира житлового комплексу вже оснащена лічильниками на світло, газ та воду. Варто зазначити, що в МЖК «Сім’я» індивідуальне газове опалення, що дозволить мешканцю самостійно регулювати температуру в приміщенні та відчутно заощаджувати.

Освітлення території. Благоустрій території та безпека – це важлива умова здачі будинку в експлуатацію. Якісне освітлення наявність відеонагляду прибудинкової території гарантуватиме збереження вашого здоров’я, коли ви пізно повертатиметеся додому та забезпечить необхідну видимість.

Територія МЖК «Сім’я» є закритого типу, окрім настінних ліхтарів біля входу, також освітлюються дитячий майданчик та всі проходи до будинку. Цілодобово ведеться відеоспостереження. Обираючи квартиру в цьому житловому комплексі Рівного, ви можете не турбуватися про власну безпеку, повертаючись пізно додому, спокійно відпускати дітей на прогулянку на наші дитячі та спортивні майданчики.

Зелені насадження. Рекреаційна зона та зелені насадження забезпечать вам чисте повітря, захист від надмірного шуму та пилу, створять затишну атмосферу на території ЖК.

МЖК «Сім’я» знаходиться неподалік центра міста, у затишному та спокійному мікрорайоні поблизу ТЦ «Чайка». Ми вже потурбувалися про зелені насадження, які очищують повітря, створюють затишок на подвір’ї, перешкоджають надмірному шуму та потраплянню пилу з вулиці. Нашою перевагою є вдале розміщення, адже будинки знаходиться віддалено від гамірної магістралі.

Якщо у Вас з’явилися питання стосовно вибору квартири в новобудові, звертайтеся до наших менеджерів за конт.тел. 0978474730 або написавши приватне повідомлення. Вони завжди люб’язно наддадуть всю інформацію, яка вас цікавить та допоможуть з правильним вибором.

Як не переплатити купуючи квартиру в Рівному

Новини

Чи можна заощадити купуючи квартиру? Експерти одноголосно розповідають, що така можливість завжди є, головне знати всі нюанс. Менеджери Рівненського МЖК люб’язно діляться лайфхаками як вигідно сьогодні придбати житло у Рівному.

 1. Інвестувати на старті продажу квартир. В Україні та Європі розповсюджена практика залучати інвестиції на початку будівництва житлового комплексу, тобто на стадії котловану. Саме в цей період запускають старт продажу, а, отже, усі охочі можуть купити квартиру за привабливою ціною. На початковому етапі будівництва вартість квадратного метра – найнижча.

Однак, не слід забувати про можливі ризики. Покупцям потрібно прискіпливо перевіряти бекграунд забудовника: чи всі попередні об’єкти успішно здані в експлуатацію, уважно прочитати відгуки про майбутнє будівництво та виконавців. Також не завадить перевірити дозвільну документацію та уважно прочитати договір купівлі-продажу квартири перед підписанням.

 1. Купівля за державною програмою або розтермінування. Приміром, для купівлі квартири в МЖК «Сім’я» можна скористатися державною програмою кредитування з іпотеки під 7%. Її запустили з березня 2021 року в українських банках. Програми створена для того, щоб люди могли купувати перше недороге житло в кредит, при цьому частина відсотків банкам буде погашати держава.

Якщо людина має фінансові можливості, відчуває впевненість у завтрашньому дні, але не може заплатити повну суму, тоді краще скористатися розтермінуванням. Це чудова альтернатива кредитуванню. Купуючи житло на виплату, покупець виплачує його вартість фіксованими частинами протягом наперед визначеного строку, у нас приміром, перший внесок – від 30%, далі сума розбивається залежно від вартості та площі квартири.

 1. Ловити знижки. Якщо ви вже придивилися квартиру в певному житловому комплексі, стежити за акціями по цьому проекту можна на сайті компанії або ж на її сторінці в соціальній мережі. Найбільші знижки можна «зловити» на свята: Новий рік, 8-е березня, Великдень, Чорну п’ятницю. У такі дні ціни на квадратні метри можуть впасти на 5-20%.

Варто пам’ятати, що чекати до останнього, щоб недорого придбати квартиру в новобудові, – зазвичай не дуже вдала порада. Адже чим ближче до завершення будівництва, тим вищі ціни на квадратні метри.

 1. Отримання знижки при 100% оплаті. Більшість девелоперів надають знижку при умові 100% оплати, і Молодіжного житлового комплексу «Сім’я» тут не виняток.  Отримуючи всю суму, кожен забудовник може вкласти її в нові перспективні проекти. Найбільшу знижку при 100% оплаті можна отримати на стадії котловану.

Навіть ті, хто оформляє іпотеку на придбання первинного житла, може домовитися про знижку із забудовником. Адже останній все одно отримає кошти відразу, не від покупця, а від банку. Інколи зменшити вартість житла вдається не тільки при повній оплаті, а і при внесенні великої суми першим платежем, наприклад, при оплаті 50-75% від вартості житла.

 1. Купівля житла від забудовника. Основна перевага житла в новобудові – це прийнятна ціна. У більшості випадків квартири від забудовника коштують дешевше, аніж нерухомість на вторинному ринку. До того ж, покупці можуть придбати житло у розстрочку на досить вигідних умовах. Але потрібно пам’ятати про обов’язковий перший внесок.

У новій квартирі власники можуть реалізувати будь-які дизайнерські ідеї та плани. Таке житло – це ідеальне полотно для втілення різноманітних мрій. Квартиру можна оформити у мінімалістичному стилі чи оздобити багатьма декоративними елементами. Якщо обговорити свої ідеї разом з професійним дизайнером інтер’єру, можна узгодити досить цікавий проект, результат якого вас здивує та надихне на нові цілі у житті.

Як отримати молодіжний кредит на житло в МЖК «Сім’я»

новобудова рівне

З 1 березня 2021 року в Україні запрацювала державна програма «Доступна іпотека 7%». Адміністрування програми молодіжного житлового кредитування здійснює Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву.

Для молодих родин квартирне питання завжди актуальне та болюче. Безумовно, замість того щоб жити з батьками чи віддавати гроші за оренду, значно краще купити власну квартиру. Тим паче, що Уряд своїм рішенням подовжив дію Державної програми забезпечення молоді житлом до 2023 року. Програми створена для того, щоб люди могли купувати перші недорогі квартири в кредит, при цьому частина відсотків банкам буде погашати держава.

Тож, якщо ви, молода сім’я, підшукуєте квартиру в новобудові Рівного і хочете скористатися молодіжним кредитом, тоді нерухомість у МЖК «Сім’я» – ваш ідеальний варіант.  Ми пропонуємо справедливі ціни за один квадратний метр готового житла та гнучку систему оплати. Також можна скористатися державною програмою кредитування з іпотеки під 7%. 

Про неї детальніше.

Умови кредитування

Молодіжний кредит можуть отримати молоді люди:

 • Сім’ї, в яких чоловік та дружина віком до 35 років включно.
 • Неповні сім’ї в яких мати (батько) віком до 35 років включно мають неповнолітніх дітей (дитину).
 • Одинокі молоді громадяни віком до 35 років включно.
 • Середньомісячний залишок доходу сім’ї на кожну працюючу особу, за умови сплати  щомісячного платежу за кредитом, повинен складати не менше трьох прожиткових мінімумів (станом на січень 2021 року прожитковий мінімум становить 2270 грн).

Мінімальний аванс:

Не менше 6 % передбаченої вартості квартири, яку ви вирішили купити. Гроші вносяться двома частинами: перша – на момент укладення кредитної угоди, друга – під час остаточних розрахунків протягом 10 днів після отримання технічного паспорта на квартиру.

Строк:

До 30 років.

Процентна ставка:

 • Для позичальників, які не мають дітей – 7 % річних (раніше 3 %, що змінено законом)
 • Позичальник, який має 1 дитину – звільняється від сплати відсотків за користування кредитом
 • Позичальникові, який має 2 дітей, за рахунок бюджетних коштів погашається 25 % суми зобов’язань за кредитом
 • Позичальникові, який має 3 і більше дітей, погашається 50 % суми зобов’язань за кредитом.
 • Якщо у вашій сім’ї під час дії кредитної угоди відбулося поповнення, ви можете розраховувати на додаткові пільги. При народженні дитини документи потрібно подати упродовж місяця. Зміни умов кредитної угоди оформляються додатковою угодою між сторонами

Відсотки за користування кредитом не нараховуються:

 • Військовослужбовцям – з початку і до закінчення особливого періоду
 • Резервістам та військовозобов’язаним – з моменту призову під час мобілізації і до закінчення особливого періоду, на час проходження військової служби

Порядок Ваших дій для отримання молодіжного кредиту:

 • Пройти реєстрацію в Рівненському Регіональному Управлінні Держмолодьжитла.
 • Надати необхідні документи.
 • Вас занесуть у рейтинг кандидатів на житло. Розрахунок рейтингу наведений в наказі Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 26 жовтня 2005 року № 2488.
 • При настанні Вашої черги Фонд пропонує квартиру в новобудові.
 • Після вибору житла Вам потрібно зробити перший внесок до Фонду, не менше 6 % від вартості.
 • Після придбання квартири, відсотки за кредит сплачуються до Фонду кожен місяць.

Перелік документів, які подаються в Рівненське Регіональне Управління Держмолодьжитла:

 • Заяву про надання кредиту
 • Довідку про перебування на квартирному обліку або документи, що підтверджують необхідність поліпшення житлових умов для кандидатів, які постійно проживають на селі
 • Довідку про склад сім’ї
 • Копію свідоцтва про шлюб, паспортні дані
 • Копію свідоцтва про народження дитини (дітей)
 • Документи, необхідні для визначення платоспроможності, дохід за останні 6 місяців (довідка з місця роботи дорослих членів сім’ї, у разі потреби – договір поруки, інші документи, що підтверджують його доходи)
 • Звіт про незалежну оцінку об’єкта купівлі-продажу
 • Документи, що підтверджують право на перевагу в отриманні кредиту перед іншими кандидатами
 • Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

Подати заявку можна за посиланням https://rv.molod-kredit.gov.ua/zhytlovi-prohramy/dostupne-zhytlo

Детальну інформацію щодо квартир в МЖК «Сім’я», способів оплати та умов отримання молодіжного кредиту можна дізнатися у наших менеджерів за конт.тел. 0978474730 або написавши приватне повідомлення.

Ми з радістю проконсультуємо Вас та допоможемо обрати житло Вашої мрії​

Зателефонувати

Написати

Місто Рівне
вул. Гайдамацька 13Б​

Понеділок - Пятниця:

8:00 - 18:00
Субота:
9:00 - 18:00

Закрити меню